Логотип
empty
Про проект
empty
Біографічна довідка
empty
Книжкова колекція
Сержа Лифаря
1Стародруки VI-XIX ст.
2Авторські видання
3Лифар і Дягілев
4Історія балету
5Лифар та дослідження
  його творчості
6Історія театру
7Історія музики
8"Пушкініана"
empty
Фотогалерея
empty
Балет на WWW
Друкувати Написати нам

АВТОРСЬКІ ВИДАННЯ СЕРГІЯ ЛИФАРЯ

Lifar S. Ballet traditional to modern / Translated by Cyril W. Beaumont .- London.- 302 p.

Ballet traditional to modern

Від видавництва:
Серж Лифар - один з найвидатніших хореографів сучасності, чиї модерністські концепції постановки балетів здійснили переворот в теорії і практиці балету. Книга "Балет. Від класики до модерну" - наслідок його досліджень, його думок, його практичних експериментів, його співпраці з видатними діячами балету, головним з яких був Дягілєв.

Книга складається з трьох розділів. Перший - аналіз характеру і природи танцю, проникнути в сутність якого Лифар прагнув усе своє життя. Чи повинні рухи танцівників збігатися з ритмом музики? Чи створена музика для танцю, чи навпаки? Хореографами народжуються чи стають?

Другий розділ присвячений історії балету, починаючи із шістнадцятого століття і до Епохи Романтизму. Матеріал викладається з погляду танцівника і хореографа, що не властиво звичайно для історичних досліджень такого роду.

Заключний розділ аналізує стан і розвиток сучасного балету. Матеріал супроводжується багатим фактичним матеріалом, коментарями, відомостями про сучасних танцівників і хореографів. Лифар відкриває особливий світ - директорів, балетмейстерів, танцівників, живописців, музикантів - який оживає на сторінках книги. Це світ людей, що складають славу і гордість балету.
© Публічна бібліотека імені Лесі Українки
Вгору